entz megyenap etyek

Az idei Megyenap Etyeken került megrendezésre, ahol iskolánk önálló standdal képviseltette magát.

Iskolánk arra törekszik, hogy a nálunk tanuló diákok nemcsak szűken a szakmát, de mindent, ami a választott területükhöz kapcsolódik, megismerhessenek. Ezért fontos célkitűzésünk, hogy jelen legyünk minden olyan eseményen, ami a mezőgazdasághoz kapcsolódik, és diákjaink szakmai fejlődését szolgálja. A pénteki Megyenapon Simon Laura, Vudi Péter, Körösi Bence 9. osztályos kereskedelmi értékesítő tanulóink vettek rész Kutainé Kiss Ildikó tanárnő irányításával. Nem titkolt célunk, hogy a kereskedelmet tanuló gyerekek jobban megismerhessenek minden olyan területet, mely későbbi munkájukat tapasztalásokkal segítik. Ebből az alkalomból olyan termékekkel készültünk, melyeket a többi szakot végző diákok termesztettek, vagy készítettek.

A Fejér Megyei Önkormányzat éves nagyrendezvényének a Megyenap, idén szeptember 18-án Etyeken került megrendezésre a járványhelyzethez igazodó szabályok szigorú betartásával. Az esemény a tervezettnél és megszokottnál kicsit visszafogottabb, szűkebb körű volt, mégis megtalálható volt minden ahhoz, hogy idén is népszerű, keresett legyen ez a rendezvény. 

Az eseményen készült fotók képgalériánkban elérhető.

Vigyen közvetlenül a képekre! Kattintás!

Elérhetőségeink

 • Cím: 2481 Velence Ország út 19 
 • Telefon: +36-22-472 - 270
  Fax: +36-22-472 -183 (Fax)
 • E-mail: iskola@entz.hu 
 • Facebook: https://www.facebook.com/entziskola/
 • Instagram: entziskola
 • Az ISKOLA OM AZONOSÍTÓJA: 030232

 • FELADATELLÁTÁSI HELY KÓD:   001

 • FENNTARTÓ: Agrárminisztérium

Vezetőség

 • Stossek Balázs Mátyás igazgató
 • E-mail: balazs.stossek@entz.hu
 • Sarudi Imre Pálné általános igazgatóhelyettes
 • Email: krisztina.sarudine@entz.hu
 • Pálmai Norbert a kollégium szakmai vezetője
 • E-mail: norbert.palmai@entz.hu

 

Annak érdekében, hogy Önnek a legjobb élményt nyújtsuk "sütiket" (cookie) használunk weboldalunkon. Kérjük, engedélyezze ezek használatát, ellenkező esetben előfordulhat, hogy weboldalunk nem fog teljeskörűen működni.