Név Aláírás
Elmélet    
1. Árvayné Dudás Gabriella magyar nyelv és irodalom, könyvtár
2. Baloghné Albert Melinda matematika
3. Bontovics Elvira kertészet, virágkötészet
4. Budai Istvánné szakmai igazgatóhelyettes
5. Busz Zoltán informatika, testnevelés
6. Czombál Tamás történelem, szakács szakoktató
7. Csillag Katalin testnevelés
8. Gajai Dalma angol nyelv
9. Galambos József természetismeret
10. Harmati Orsolya testnevelés
11. Jánossy Katalin matematika
12. Kránitz Lóránd német nyelv
13. Kutainé Kiss Ildikó kereskedelmi ismeretek
14. László József magyar nyelv és irodalom, történelem
15. Márhoffer István gyógypedagógus
16. Nyuliné Aradi Katalin gazdasági ismeretek, műszaki ismeretek
17. Sarudi Imre Pálné igazgatóhelyettes, biológia, természetismeret
18. Stossek Balázs Mátyás igazgató, magyar nyelv és irodalom, történelem
19. Sziromné Dobi Éva angol nyelv
20. Tóth István János magyar nyelv és irodalom, történelem
21. Törökné Dzsaja Erzsébet matematika, vendéglátás, marketing ismeretek
22. Varga Ágnes német nyelv
     
Gyakorlat    
1. Boruzs Ferenc szakoktató, kertészet
2. Hahn László szakoktató, műszaki ismeretek
3. Horváth Zoltán László szakoktató, kertészet
4. Horváthné Apró Aranka dísznövénykertész telep, telepvezető
5. Juraszkó Pálné szakoktató, állattartás
6. Márton Rozália szakoktató, falusi vendéglátás
7. Novozáncki Veronika szakoktató, állattartás
8. Nyárai István szakoktató, műszaki ismeretek
9. Vadász Tamás gyakorlati oktatásvezető
10. Vranek Imre szakoktató, műszaki ismeretek
11. Papp Ágnes szakoktató, állattartás
     
Kollégium    
1. Mátyás Jenő kollégiumi nevelő
2. Pálmai Norbert kollégiumi nevelő
3. Szűcsné Boros Terézia kollégiumi nevelő
4. Vincze József kollégiumi nevelő
5. Wagnerné Orisek Judit kollégiumi nevelő
6. Veinberger Ildikó kollégiumi nevelő

 

Annak érdekében, hogy Önnek a legjobb élményt nyújtsuk "sütiket" (cookie) használunk weboldalunkon. Kérjük, engedélyezze ezek használatát, ellenkező esetben előfordulhat, hogy weboldalunk nem fog teljeskörűen működni.