A magyarok történetének meghatározó időszakáról szóló országos történelmi versenyen szerepeltek sikeresen diákjaink, és jutottak be a középdöntőbe. 

  

 A hagyományos paraszti társadalmat a kommunista diktatúra terrorral és tragikus következményekkel számolta föl Magyarországon 1945 és 1962 között. A Nemzeti Emlékezet Bizottsága az Országgyűlés elnökének Dr.Kövér Lászlónak fővédnöksége alatt, azzal a céllal szervezi meg a Sorsfordítás 1945–1962 című tanulmányi versenyt, hogy a magyar nép történetének ezt a meghatározó folyamatát jobban megismertesse a diákokkal. Iskolánk két fős csapatát Boroczki Károly és Könyves Szabolcs alkotta, akik sikeresen és igen szép eredménnyel jutottak be a középdöntőbe, mely február 18-án kerül megrendezésre. Felkészítő tanáruk: Mitykó János. 

Gratulálunk és további sikeres szereplést kívánunk!

  

Böröczki Könyves

Elérhetőségeink

 • Cím: 2481 Velence Ország út 19 
 • Telefon: +36-22-472 - 270
  Fax: +36-22-472 -183 (Fax)
 • E-mail: iskola@entz.hu 
 • Facebook: https://www.facebook.com/entziskola/
 • Instagram: entziskola
 • Az ISKOLA OM AZONOSÍTÓJA: 030232

 • FELADATELLÁTÁSI HELY KÓD:   001

 • FENNTARTÓ: Agrárminisztérium
 • ITEGRITÁS TANÁCSADÓ:
 • Törteliné Bányai Tímea
  Tel.: +36-20-374-83-24,
 • E-mail: integritas@entz.hu

Vezetőség

 • Stossek Balázs Mátyás igazgató
 • E-mail: balazs.stossek@entz.hu
 • Sarudi Imre Pálné általános igazgatóhelyettes
 • Email: krisztina.sarudine@entz.hu
 • Vincze József kollégiumvezető
 • E-mail: jozsef.vincze@entz.hu

 

Annak érdekében, hogy Önnek a legjobb élményt nyújtsuk "sütiket" (cookie) használunk weboldalunkon. Kérjük, engedélyezze ezek használatát, ellenkező esetben előfordulhat, hogy weboldalunk nem fog teljeskörűen működni.